TURNIEJ AP Bytom Cup 2016

Zapraszamy na turniej rocznika 2006 który organizujemy w dniu 1 maja 2016 r. na nowym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Bytomiu – Szombierkach.

 

bytom

REGULAMIN TURNIEJU  AP Bytom Cup 2016

 

I. TERMIN I MIEJSCE:

1 maja 2016 r. (niedziela) 12:00 – 18:00 Nowoczesne boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bytomiu – Szombierkach ul. Frycza Modrzewskiego 3.

Odprawa drużyn 11:45

II. ORGANIZATOR:

UKS Szombierki Bytom

III. UCZESTNICTWO:

Turniej organizowany dla rocznika 2006 i młodszych (obowiązuje ważna legitymacja uczniowska). Potwierdzenie uczestnictwa w turnieju na adres mailowy: uksszombierki@gmail.com lub pod nr tel. 504472427 – trener Paweł Lewicki.

Wpisowe 200 zł płatne na konto klubowe: ING BANK 23 1050 1230 1000 0092 0743 3963

IV. SPOSÓB PRZEPROWADZENIA TURNIEJU:

 1. W turnieju weźmie udział 10 drużyn (w każdej z drużyn maksymalnie 12 zawodników), które zostaną podzielone na 2 grupy.
 2. Losowanie i lista z podziałem na grupy i mecze zostanie opublikowana na stronie klubu w dniu 29 kwietnia 2016 r. www.apbytom.pl
 3. Rozgrywki eliminacyjne w grupach odbędą się systemem ,,każdy z każdym” według ustalonego terminarza. Awans do półfinałów uzyskają po 2 najlepsze drużyny z każdej grupy. Zwycięzcy półfinałów zagrają o pierwsze miejsce, przegrani w półfinałach o miejsce 3. Pozostałe drużyny zagrają mecze o miejsca 5-10 wg miejsc zajętych w grupach.
 4. Spotkania rozgrywane będą w czasie 14 minut, bez zmiany stron.
 5. Punktacja: zwycięstwo 3 pkt., remis 1pkt., porażka 0 pkt.
 6. O kolejności zdobytego miejsca zadecyduje: liczba zdobytych punktów, wynik bezpośredniego meczu, różnica bramek, większa liczba zdobytych bramek, ewentualnie rzuty karne pomiędzy zainteresowanymi drużynami (po 3 rzuty karne i kolejne do rozstrzygnięcia)

V. PRZEPISY GRY

 1. Bramkarz po aucie bramkowym wprowadza piłkę do gry z rzutu bramkarskiego nogą.
 2. Po aucie bocznym zawodnicy wprowadzają piłkę do gry nogą z linii autowej jako rzut wolny pośredni.
 3. Wszystkie pozostałe rzuty wolne są rzutami bezpośrednimi.
 4. Na polu gry podczas meczu występuje 6 zawodników + bramkarz.
 5. Kary czasowe: 2 minuty lub wykluczenie do końca meczu.
 6. Wszyscy zawodnicy zobowiązani są do posiadania zmiennego obuwia typu torfy lub korki i stroju sportowego.
 7. Liczba zmian w czasie gry jest nieograniczona.
 8. Rzut karny wykonuje się z odległości 7m od bramki.
 9. Bramkę można zdobyć bezpośrednio z rozpoczęcia gry od środka boiska.
 10. Zawodnik winien być napomniany, gdy: -narusza przepisy gry -okazuje niezadowolenie z decyzji sędziego -zachowuje się niesportowo
 11. Zawodnik zostaje wykluczony z gry, jeżeli: – zachowuje się wybitnie niesportowo ( używa obelżywych słów ) -będąc wcześniej upomnianym (2 min.) – po raz drugi zachowuje się niesportowo.

 

VI. NAGRODY:

Każdy zawodnik bioracy udział w turnieju otrzyma medal. 4 najlepsze drużyny otrzymają puchary. Nagroda dla najlepszego zawodnika i bramkarza turnieju.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE: – organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni i w innych miejscach na terenie turnieju – do zmian niniejszego regulaminu uprawniony jest jedynie organizator – organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej za skutki wypadków w czasie gry – każdy zawodnik może występować tylko w jednej drużynie biorącej udział w turnieju – zawodnicy biorący udział w turnieju muszą posiadać aktualne badania lekarskie – wszelkie sprawy sporne nie objęte regulaminem rozstrzyga organizator – organizator nie ubezpiecza uczestników turnieju