11/09/2021 00:09

WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY

WEEKENDOWE MECZE


           
Lp. LIGA GOSPODARZ GOŚCIE DATA GODZINA
1 LO SARMACJA BĘDZIN CKS CZELADŹ 12.09.21r. 13.00
2 LO POGOŃ IMIELIN NIWY BRUDZOWICE 11.09.21r. 17.00
3 LO RKS GRODZIEC CYKLON ROGOŹNIK 11.09.21r. 11.00
4 LO GKS GIEKSA II KATOWICE CYKLON ROGOŹNIK 12.09.21r. 18.00
5 LO GÓRNIK WOJKOWICE ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 11.09.21r. 17.00
6 LO GÓRNIK 09 MYSŁOWICE SPARTA KATOWICE 11.09.21r. 17.00
7 LO ŹRÓDŁO KROMOŁÓW GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 11.09.21r. 11.00
8 LO AKS MIKOŁÓW TĘCZA BŁĘDÓW 11.09.21r. 17.00
9 LO UKS MK GÓRNIK KATOWICE SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 11.09.21r. 11.00
10 KLASA A KAMIONKA MIKOŁÓW URANIA RUDA ŚLĄSKA 11.09.21r. 17.00
11 KLASA A NAPRZÓD LIPINY UKS SZOPIENICE 11.09.21r. 17.00
12 KLASA A JÓZEFKA CHORZÓW JASTRZĄB  RUDA ŚLĄSKA 12.09.21r. 11.00
13 KLASA A ORZEŁ MOKRE GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 12.09.21r. 16.00
14 KLASA A RUCH II CHORZÓWS.A. WAWEL WIREK 12.09.21r. 11.30
15 KLASA A AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW STADION CHORZÓW 11.09.21r. 11.00
16 KLASA A MKS SIEMIANOWICZANKA HETMAN KATOWICE 11.09.21r. 11.00
17 KLASA B MKS GÓRNIK WESOŁA GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA 12.09.21r. 12.00
18 KLASA B KOLEJARZ KATOWICE AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 11.09.21r. 16.00
19 KLASA B KS 1 FC KATOWICE UKS RUCH  CHORZÓW 12.09.21r. 15.30
20 KLASA B NAPRZÓD II LIPINY STRAŻAK MIKOŁÓW 12.09.21r. 11.00
21 KLASA B MKS II SIEMIANOWICZNKA JASTRZĄB II RUDA ŚLĄSKA 12.09.21r. 13.00
22 III LW B1 AKSDEMIA SPORTU WOJKOWICE UKS RUCH  CHORZÓW 11.09.21r. 9.00
23 III LW B1 MKS SIEMIANOWICZANKA STADION CHORZÓW 11.09.21r. 17.00
24 III LW B1 SARMACJA BĘDZIN GÓRNIK JAWORZNO 11.09.21r. 9.00
25 III LW B1 POGOŃ IMIELIN CZARNI SOSNOWIEC 10.09.21r. 19.15
26 IV LO B1 FOOTBALL CLUB BĘDZIN WAWEL WIREK 12.09.21r. 16.00
27 IV LO B1 UKS RUCH II CHORZÓW GKS GIEKSA II KATOWICE 12.09.21r. 14.00
28 III LW B2 SPARTA KATOWICE FOOTBALL CLUB BĘDZIN 12.09.21r. 9.00
29 IV LO B2 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW WAWEL WIREK 12.09.21r. 11.00
30 IV LO B2 POGOŃ RUDA ŚLĄSKA ŚLĄSK DEMARCO ŚW-CE 12.09.21r. 15.30
31 IV LO B2 SLAVIA RUDA ŚLĄSKA AKS MIKOŁÓW 11.09.21r. 11.00
32 V LO B2 URANIA RUDA ŚLĄSKA UKS SZOPIENICE 11.09.21r. 11.00
8/09/2021 08:33

KOMUNIKAT. KURS TRENERSKI UEFA A W KATOWICACH

Referat Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że w systemie PZPN24 od dnia 10 września będzie można aplikować na kurs trenerski UEFA A w Katowicach.

7/09/2021 21:45

Konsultacje Szkoleniowe

Lista zawodników powołanych na konsultacje podokręgu Katowice

w dniu 10.09.2021 o godzinie 16.00 na obiektach GKS WAWEL WIREK Ruda Śląska ul. Katowicka 1


1.Bercal Konrad -Pogoń Imielin

2. Siwoń Maciej- Pogoń Imielin

3.Kaiser Alan- Pogoń Imielin

4.Janowski Franciszek- GKS GieKSa Katowice

5.Muller Aleks- UKS Szopienice

6.Radomski Bartłomiej – Orzeł Mokre

7. Michałowski Mateusz – Orzeł Mokre

8. Rożek Franciszek- Orzeł Mokre

9. Robelek Szymon- Gwiazda Ruda Śląska

10.Janus Grzegorz -Gwiazda Ruda Śląska

11.Piperek Dawid- Gwiazda Ruda Śląska

12.Zieliński Szymon -Gwiazda Ruda Śląska

13. Gaczyński Bartłomiej - Gwiazda Ruda Śląska

14. Szołtysek Bartosz -Unia Kosztowy

15.Konior Antoni -Stadion Śląski Chorzów

16.Zdrzałek Jakub- Stadion Śląski Chorzów

17.Wilkans Jakub -Stadion Śląski Chorzów

18.Wesołowski Jeremi -Stadion Śląski Chorzów

19.Ucka Igor – Stadion Śląski Chorzów

20.Klekot Maksymilian – Stadion Śląski Chorzów

21.Adamczyk Bartosz- Grunwald Ruda Śląska

22.Włodarczyk Igor- GKS Katowice

23. Mateusz Proszczuk – Rozwój Katowice

24. Oliwier Szymkowiak – Rozwój Katowice

25. Stanisław Maleta - Rozwój Katowice

26. Arkadiusz Bibel - Rozwój Katowice

27. Filip Kordaczka-Matysiak - Rozwój Katowice

28. Oskar Orłowicz - Rozwój Katowice

29. Zalewski Mikołaj – Rozwój Katowice

30. Piekło Błażej - Stadion Śląski Chorzów

31. Mizia Wojciech – BKS Sparta Katowice

 

Zawodnicy powinni posiadać: legitymację szkolną, kartę zdrowia z ważnymi badaniami lekarskimi, buty do gry na sztucznej nawierzchni, ochraniacze, bramkarze sprzęt do gry. Zawodnicy i bramkarze trenują we własnym sprzęcie. Kierownictwo klubu lub trenerzy odpowiedzialni są za właściwe wyposażenie zawodników i przekazanie informacji o powołaniu. Rodziców/opiekunów w/w zawodników prosimy o potwierdzenie udziału w konsultacji a w razie jakiejkolwiek niedyspozycji proszę o niezwłoczny kontakt telefoniczny

Każdy z zawodników przynosi ze sobą podpisane oświadczenie Covidowe

Trenerzy; Sebastian Świat 607147710 Mateusz Jurasz 724099939 Michał Lutek 667709693

4/09/2021 09:03

WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY

 

 

           
Lp. LIGA GOSPODARZ GOŚCIE DATA GODZINA
1 LO SARMACJA BĘDZIN POGOŃ IMIELIN 04.09.21r. 13.00
2 LO CKS CZELADŹ UKS MK GÓRNIK KATOWICE 04.09.21r. 17.00
3 LO CZARNI SOSNOWIEC AKS MIKOŁÓW 04.09.21r. 11.00
4 LO TĘCZA BŁĘDÓW ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 04.09.21r. 17.00
5 LO GÓRNIK WOJKOWICE SPARTA KATOWICE 04.09.21r. 16.00
6 LO GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 04.09.21r. 11.00
7 LO ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC GKS GIEKSA II KATOWICE 04.09.21r. 15.30
8 LO CYKLON ROGOŹNIK RKS GRODZIEC 04.09.21r. 17.00
9 LO OSTOJA ŻELISŁAWICE NIWY BRUDZOWICE 04.09.21r. 11.00
10 KLASA A KAMIONKA MIKOŁÓW NAPRZÓD LIPINY 05.09.21r. 11.00
11 KLASA A UKS SZOPIENICE JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA 04.09.21r. 18.00
12 KLASA A URANIA RUDA ŚLĄSKA MKS SIEMIANOWICZANKA 04.09.21r. 11.00
13 KLASA A HETMAN KATOWICE AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 04.09.21r. 16.30
14 KLASA A STADION CHORZÓW RUCH II CHORZÓW S.A. 04.09.21r. 12.00
15 KLASA A WAWEL WIREK ORZEŁ MOKRE 04.09.21r. 15.30
16 KLASA A GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA JÓZEFKA CHORZÓW 04.09.21r. 16.00
17 KLASA B MKS GÓRNIK WESOŁA KOLEJARZ KATOWICE 04.09.21r. 16.00
18 KLASA B GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA NAPRZÓD II LIPINY 02.09.21r. 17.30
19 KLASA B STRAŻAK MIKOŁÓW KS 1 FC KATOWICE 04.09.21r. 16.00
20 KLASA B UKS RUCH CHORZÓW JASTRZĄB II RUDA ŚLĄSKA 04.09.21r. 11.00
21 KLASA B MKS II SIEMIANOWICZNKA AKS WYZWOLENIE II CEZ CHORZÓW 05.09.21r. 11.00
22 III LW B1 AKSDEMIA SPORTU WOJKOWICE POGOŃ IMIELIN 04.09.21r. 9.00
23 III LW B1 MKS SIEMIANOWICZANKA GÓRNIK JAWORZNO 01.09.21r. 19.00
24 III LW B1 STADION II CHORZÓW UKS RUCH  CHORZÓW 04.09.21r. 16.00
25 III LW B1 UKS RUCH CHORZÓW GÓRNIK JAWORZNO 04.09.21r. 11.00
26 IV LO B1 FOOTBALL CLUB BĘDZIN GKS GIEKSA II KATOWICE 05.09.21r. 14.30
27 IV LO B1 WAWEL WIREK LECHIA 06 MYSLOWICE 05.09.21r. 11.00
28 IV LO B1 UKS RUCH II CHORZÓW KS 1 FC KATOWICE 05.09.21r. 17.00
29 III LW B2 SALOS DĄBROWA GÓRNICZA SPARTA KATOWICE 04.09.21r. 9.00
30 III LW B2 MKS SIEMIANOWICZANKA ORBITA BUKOWNO 05.09.21r. 13.00
31 IV LO B2 SLAVIA RUDA ŚLĄSKA AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 04.09.21r. 8.45
32 IV LO B2 AKS MIKOŁÓW POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 04.09.21r. 11.00
33 IV LO B2 ŚLĄSK DEMARCO ŚWIĘTOCHŁOWICE WAWEL WIREK 04.09.21r. 11.00
34 V LO B2 JASTRZĄB BIELSZOWICE URANIA RUDA ŚLĄSKA 04.09.21r. 14.00
35 V LO B2 LECHIA 06 MYSŁOWICE GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 04.09.21r. 16.00
36 V LO B2 VACAT UKS SZOPIENICE    
31/08/2021 17:00

WYKAZ KLUBÓW ROZLICZAJĄCYCH SĘDZIÓW W RUNDZIE JESIENNEJ 2021

Przedstawiamy wykaz klubów, które rozliczają rachunki sędziowskie w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 w Śląskim ZPN oraz Podokręgach.

Strona 2 z 51