21/01/2021 10:12

Halowa liga żaka - Podokręg Katowice oraz Football-on rocznik 2012 i 2013

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem rozgrywek Halowej Ligi Żaka - Podokręg Katowice oraz Football-on rocznik 2012 i 2013


 

Rocznik 2012 – 23.01.2021r.

  1. AKS Mikołów
  2. Rozwój I Katowice
  3. Rozwój II Katowice
  4. TP Jastrząb Bielszowice
  5. MKS Pogoń Ruda Śląska
  6. SRS Orlik Ruda Śląska
  7. Sparta Katowice
  8. Grunwald Ruda Śląska
  9. Lechia 06 Mysłowice
  10. UKS Szkółka Piłkarska Ruda Śląska
  11. Górnik 09 Mysłowice
  12. MLKS Woźniki

 

 

I grupa od godz. 13:00

  1. AKS Mikołów
  2. Rozwój Katowice I
  3. Sparta Katowice
  4. TP Jastrząb Bielszowice
  5. MKS Pogoń Ruda Śląska
  6. Lechia 06 Mysłowice

  

II grupa od godz. ok. 15:15

  1. Rozwój Katowice II
  2. SRS Orlik Ruda Śląska
  3. Grunwald Ruda Śląska
  4. UKS Szkółka Piłkarska Ruda Śląska
  5. Górnik 09 Mysłowice
  6. MLKS Woźniki

 I Grupa

Harmonogram spotkań :               *mecze trwają 20 min. , przerwa między meczami 5 min.           

 

  1. AKS Mikołów - Lechia 06 Mysłowice, 13: 00 – boisko A
  2. Rozwój Katowice I - MKS Pogoń Ruda Śląska, 13:00 – boisko B
  3. Sparta Katowice - TP Jastrząb Bielszowice, 13:00 – boisko C
  4. AKS Mikołów - MKS Pogoń Ruda Śląska, 13:25 – boisko A
  5. TP Jastrząb Bielszowice - Lechia 06 Mysłowice, 13:25 – boisko B
  6. Rozwój Katowice I - Sparta Katowice, 13:25 – boisko C
  7. AKS Mikołów - TP Jastrząb Bielszowice, 13:50 – boisko A
  8. Sparta Katowice - MKS Pogoń Ruda Śląska,    13:50 – boisko B
  9. Rozwój Katowice I - Lechia 06 Mysłowice,    13:50 – boisko C
  10. AKS Mikołów - Sparta Katowice, 14:15 – boisko A
  11. Rozwój Katowice I - TP Jastrząb Bielszowice, 14:15 – boisko B
  12. MKS Pogoń Ruda Śląska - Lechia 06 Mysłowice, 14:15 – boisko C
  13. AKS Mikołów - Rozwój Katowice I ,  14:40 – boisko A
  14. Sparta Katowice - Lechia 06 Mysłowice, 14:40 – boisko B
  15. TP Jastrząb Bielszowice - MKS Pogoń Ruda Śląska,   14:40 – boisko C

 

II Grupa

 

Harmonogram spotkań :

 

  1. Rozwój Katowice II - MLKS Woźniki 15: 15 – boisko A
  2. SRS Orlik Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice 15:15 – boisko B
  3. Grunwald Ruda Śląska - UKS Szkółka Piłkarska Ruda Śląska 15:15 – boisko C
  4. Rozwój Katowice II - Górnik 09 Mysłowice 15:40 – boisko A
  5. UKS Szkółka Piłkarska Ruda Śląska - MLKS Woźniki 15:40 – boisko B
  6. SRS Orlik Ruda Śląska - Grunwald Ruda Śląska 15:40 – boisko C
  7. Rozwój Katowice II - UKS Szkółka Piłkarska Ruda Śląska 16: 05 – boisko A
  8. Grunwald Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice 16:05 – boisko B
  9. SRS Orlik Ruda Śląska - MLKS Woźniki 16:05 – boisko C
  10. Rozwój Katowice II - Grunwald Ruda Śląska 16:30  – boisko A
  11. SRS Orlik Ruda Śląska - UKS Szkółka Piłkarska Ruda Śląska 16: 30 – boisko B
  12. Górnik 09 Mysłowice - MLKS Woźniki 16: 30 – boisko C
  13. Rozwój Katowice II - SRS Orlik Ruda Śląska 16: 55 – boisko A
  14. Grunwald Ruda Śląska - MLKS Woźniki  16:55 – boisko B
  15. UKS Szkółka Piłkarska Ruda Śląska- Górnik 09 Mysłowice 16: 55– boisko C

 

Zakończenie grupy koło godziny 17:20

 

Zakończenie grupy koło godziny 15:00

 

Rocznik 2013  - 24.01.2021r.  

  1. AKS Mikołów
  2. TP Jastrząb Bielszowice
  3. SRS Gwiazda Ruda Śląska
  4. Sparta Katowice I
  5. Sparta Katowice II
  6. Ruch Chorzów I
  7. Ruch Chorzów II
  8. Szombierki Bytom

 

*mecze trwają 12 min. , przerwa między meczami 3 min., w formule „każdy z każdym”    

 

Harmonogram spotkań :      

               

  1. AKS Mikołów - Szombierki Bytom, 13: 00 – boisko A
  2. TP Jastrząb Bielszowice - Ruch Chorzów II, 13: 00 – boisko B
  3. SRS Gwiazda Ruda Śląska - Ruch Chorzów I, 13: 00 – boisko C
  4. Sparta Katowice I- Sparta Katowice II, 13: 15 – boisko A
  5. AKS Mikołów - Ruch Chorzów II, 13: 15 – boisko B
  6. Ruch Chorzów I - Szombierki Bytom, 13: 15 – boisko C
  7. TP Jastrząb Bielszowice - Sparta Katowice II, 13: 30 – boisko A
  8. SRS Gwiazda Ruda Śląska - Sparta Katowice I, 13: 30 – boisko B
  9. AKS Mikołów - Ruch Chorzów I , 13: 30 – boisko C
  10. Sparta Katowice II - Ruch Chorzów II, 13: 45 – boisko A
  11. Sparta Katowice I - Szombierki Bytom, 13: 45 – boisko B
  12. TP Jastrząb Bielszowice - SRS Gwiazda Ruda Śląska, 13: 45 – boisko C
  13. AKS Mikołów - Sparta Katowice II, 14:00 – boisko A
  14. Sparta Katowice I - Ruch Chorzów I, 14: 00 – boisko B
  15. SRS Gwiazda Ruda Śląska - Ruch Chorzów II, 14: 00 – boisko C
  16. TP Jastrząb Bielszowice - Szombierki Bytom, 14: 15 – boisko A
  17. AKS Mikołów - Sparta Katowice I,  14: 15 – boisko B
  18. SRS Gwiazda Ruda Śląska - Sparta Katowice II, 14: 15 – boisko C
  19. TP Jastrząb Bielszowice - Ruch Chorzów I, 14: 30 – boisko A
  20. Ruch Chorzów II - Szombierki Bytom, 14: 30 – boisko B
  21. AKS Mikołów - SRS Gwiazda Ruda Śląska, 14: 30 – boisko C
  22. TP Jastrząb Bielszowice - Sparta Katowice I, 14: 45 – boisko A
  23. Sparta Katowice II - Szombierki Bytom, 14: 45 – boisko B
  24. Ruch Chorzów I - Ruch Chorzów II, 14: 45 – boisko C
  25. AKS Mikołów - TP Jastrząb Bielszowice, 15: 00 – boisko A
  26. SRS Gwiazda Ruda Śląska - Szombierki Bytom, 15: 00 – boisko B
  27. Sparta Katowice I - Ruch Chorzów II, 15: 00 – boisko C
  28. Sparta Katowice II - Ruch Chorzów I, 15: 15 – boisko A
20/01/2021 20:05

Przypomnienie o nowej procedurze nabywania uprawnień klubowych do systemu Extranet

W załączeniu pismo z przypomnieniem o zmianie procedury uzyskiwania uprawnień do modułów klubowych i wygasających uprawnieniach (domyślnie stare uprawnienia wygasają 31.03.2021r.!)

20/01/2021 14:00

Nabór na kurs trenerek

Komisja ds. Licencji Trenerskich informuje, że po raz kolejny Polski Związek Piłki Nożnej rozpoczął nabór na kurs trenerski, dedykowany dla przyszłych trenerek.

29/12/2020 10:20

Najważniejszy dzień z życia 100-latka – Ruch Chorzów

Kadencja prezesa Ruch Chorzów Seweryna Siemianowskiego rozpoczęła się 10 października 2019 roku. Można więc powiedzieć, że podsumowując rok 100-lecia klubu sternik „Niebieskich” mówi jednocześnie o tym jak minął jego pierwszy rok w tej wyjątkowej roli.

28/12/2020 14:55

Najważniejszy dzień z życia 100-latka – Śląsk Świętochłowice

Damian Malujda w trakcie 2020 roku z fotela prezesa Śląska Świętochłowice przesiadł się jeszcze na trenerską ławkę IV-ligowej drużyny. Można więc powiedzieć, że to był szczególny rok.

28/12/2020 16:52

ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW Z DNIA 21 GRUDNIA

W nawiązaniu do licznych pytań, wywołanych publikacją rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 roku informujemy, że PZPN wystosował do Ministerstwa Zdrowia prośbę o interpretację przepisów.


Na ten moment kluby chcące uzyskać zaświadczenie o członkostwie w Polskim i Śląskim ZPN powinny kierować maile na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W rozporządzeniu czytamy:

Prowadzenie działalności związanej ze sportem, rozrywkowej i rekreacyjnej (ujętej w PKD w dziale 93.0) polegającej na organizacji współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych i wydarzenia sportowego jest dopuszczalne:
wyłącznie w przypadku sportu zawodowego* lub zawodników pobierających stypendium sportowe, o którym mowa w ustawie z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie, lub zawodników będących członkami kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej, lub reprezentacji paraolimpijskiej, lub uprawiających sport w ramach ligi zawodowej w rozumieniu tej ustawy, lub dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.

Wymieniony w rozporządzeniu "polskim związkiem sportowym", w myśl ustawy o sporcie, jest PZPN. Departament Rozgrywek Krajowych, na prośbę zainteresowanego klubu potwierdzi członkostwo i udział w rozgrywkach organizowanych przez PZPN oraz Śląski Związek Piłki Nożnej.

Jednocześnie informujemy, że ani PZPN ani Śląski Związek Piłki Nożnej nie jest organem mogącym wyrazić zgodę na organizację treningów, gdyż zgodnie z wspomnianym rozporządzeniem, ograniczenie w korzystaniu z infrastruktury sportowej wynika z rozporządzenia rządowego.

Nowe regulacje w obszarze sportu TUTAJ.

Strona 1 z 32