FINAŁ LIGI ŻAKÓW 2016/2017

 FINAŁ LIGI ŻAKÓW 2016/2017

 

W dniu 11.06.2017 na obiektach Stadionu Śląskiego Sp. z o.o. odbył się IV finał Ligi Żaków zamykający sezon 2016/2017. Rozgrywki przeprowadzone były w II kategoriach wiekowych – rocznik 2008 – 23 drużyny i rocznik 2009 i młodsi -19 drużyn.

Zgodnie z ideą Ligi Żaków zawodnicy nie grają o punktu i nie liczone są bramki. Mecze mają być dobrą zabawą i sprawdzeniem swoich umiejętności na tle przeciwników. Zgodnie z tą ideą nie podajemy żadnych wyników, gdyż są one na tym etapie bez znaczenia.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i medal. Drużyny uhonorowane zostały statuetkami za udział i statuetką ufundowaną przez współorganizatora finału Stadion Śląski Sp. z o.o.

Nagrody wręczali zaproszeni goście piłkarz i trener Janusz Jojko (GKS GIEKSA Katowice), Filip Koralik (Stadion Śląski Sp. z o.o.), przedstawiciele zarządu Podokręgu Katowice Stefan Mleczko, Tadeusz Bizoń i Andrzej Miłkowski oraz trenerzy kadr Podokręgu Katowice Mariusz Adamczyk i Dawid Miłkowski.

Podczas rozgrywek przez obiekt Stadionu Śląskiego przewinęło się około 1500 osób. W ramach dodatkowych atrakcji uczestnicy Finału Ligi Żaków mogli sprawdzić swoje umiejętności korzystając ze specjalnych urządzeń elektronicznych (czas Reakcji Sp. Z o.o.), spędzić czas na zabawie w Bubble Soccer oraz skorzystać z grilla i lodów.

Sezon 2016/2017 dla Żaków został oficjalnie zakończony.